Geri

Başkan Doğan'dan 59. Yıl mesajı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan Samsunspor’un 59. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Doğan mesajında “Kırmızı beyazlı sevdamız Samsunspor’umuzun 59’uncu kuruluş yıl dönümünü gönülden kutluyor, takımımıza ve şanlı taraftarımıza başarılarla dolu geçecek nice yıllar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

11:36:18 | 2024-06-28


Haberi Sesli Dinle

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan, Samsunspor’un 59’uncu kuruluş yıl dönümünü kutladı. Başkan Doğan, “Samsunspor'umuzun 59. kuruluş yıl dönümünü gururla ve sevinçle kutlamanın büyük mutluluğunu yaşıyorum. 59 yıl önce bu şehrin topraklarında doğan ve sadece bir futbol kulübü değil aynı zamanda Samsun'umuzun simgesi, onuru ve gururu haline gelen Samsunspor’umuz, şehrimizin ve tüm Karadeniz'in ortak sevinci olmuştur” ifadelerini kullandı.

“Samsunspor ailesinin bir ferdi olmaktan gurur duyuyorum”
Samsunspor’un daima yanında olarak her türlü desteği vermeye hazır olduğuna vurgu yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan, “Samsunspor’umuz kurulduğu günden bugüne kadar sadece sahada elde ettiği başarılarla değil aynı zamanda şehrimizin ve taraftarlarımızın kalbindeki özel yerle de büyüdü ve güçlendi. Bu nedenle Samsunspor'umuzun başarılı geçmişini ve parlak geleceğini birlikte kutlarken bu büyük ailenin her bir ferdine, taraftarlarımıza, tüm hemşehrilerimize minnettarlığımı da sunmak istiyorum. Şehrimizin ve taraftarlarımızın kalbinde taht kurmuş bu büyük ailenin bir parçası olmaktan dolayı gurur duyuyorum. Samsunspor'umuzun 59. yılını kutlarken, şehrimizin markası, onuru ve gururu olan bu büyük kulübün gelecekte de hepimizin gurur kaynağı olacağına, birlik ve beraberlik içinde Atatürklü armamızı daha da yükseklere taşıyacağımıza inancım tamdır. Şehrimizin takımı Samsunspor'umuzu daima destekleyeceğimi ve yanında olacağımı bir kez daha yürekten ifade etmek istiyorum” ifadelerine yer verdi.

 


samsunsamsun büyükşehirsamsunsporhalit doğan