Geri

Başkan Sandıkçı, Avrupa şampiyonlarını ağırladı

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Avrupa şampiyonu olan milli sporcuları ağırladı.

11:01:44 | 2023-04-11


Haberi Sesli Dinle

Muaythai Avrupa Şampiyonası’nda kendi kategorilerinde üstün bir başarıya imza atarak Avrupa Şampiyonu olan Canik Belediyespor Kulübü milli sporcuları Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’yı makamında ziyaret etti. Canikli milli sporcuları başarılarından dolayı kutlayan Başkan İbrahim Sandıkçı, onlara hediye takdiminde bulundu.

ÜLKEMİZİN GURURU OLDULAR
Canikli sporcuları göstermiş oldukları başarılardan dolayı kutlayan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Canik, hem takım sporlarında hem de bireysel spor branşlarında gösterdiği başarılarla sporda marka olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Sporcularımızı milli takımlarda, uluslararası arenalarda görmek bizler onure ediyor. Sporcularımız Avrupa Şampiyonası’ndan elde ettikleri zaferlerle ülkemizin gururu oldular. Sporcularımız Türkiye ve Avrupa şampiyonluğunun ardından dünya şampiyonluğu için mücadele edecek. Allah’ın izniyle bu şampiyonadan da zaferle döneceğiz. Sporcularımızın başarılarına emeği bulunan başta aileleri ve antrenörlerimiz olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

DÜNYA ŞAMPİYONASINDA BOY GÖSTERECEKLER
Muaythai Avrupa Şampiyonası’nda Avrupa Şampiyonu olan Canikli sporcular Berkay Sezgin Demir ve Yiğit Keskin, Dünya Muaythai Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı. Canikli sporcular, Eylül ayı içerisinde yapılması planlanan turnuvada yeniden milli takımda mücadele etmenin sevincini yaşayacak.

 

 


canikcanik belediyesicanik belediye başkanıibrahim sandıkçıMuaythai Avrupa Şampiyonasımuaythaiavrupasamsunsamsun haberlericihan yurt