Geri

Çiğdem Karaaslan: Doğru adamla yola devam

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem, 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden çok güçlü bir farkla Cumhurbaşkanı seçileceğine inandıklarını söyledi.

11:14:19 | 2023-05-24


Haberi Sesli Dinle

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, mahalle buluşmalarından esnaf ziyaretlerine, derneklerle toplantılardan gençlerle programlara kadar geniş ve kapsamlı bir kampanya çalışması gerçekleştiriyor. Karaaslan, seçim çalışmaları kapsamında Samsun’un tüm ilçelerinde ve merkezde gerçekleştirdiği programlarda vatandaşlarla bir araya geliyor.

14 MAYIS CUMHUR İTTİFAKI'NIN ZAFERİDİR
14 Mayıs seçimlerindeki güçlü destekleri nedeniyle Samsunlulara teşekkür eden Karaaslan, 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden çok güçlü bir farkla Cumhurbaşkanı seçileceğine inandıklarını söyledi. Karaaslan, “323 Milletvekiliyle Cumhur İttifakı olarak Meclis’te çoğunluğu elde ettik. Milletimiz bize duyduğu güveni 14 Mayıs’ta sandığa giderek ve iradesini en güçlü şekilde ortaya koyarak gösterdi. Kazanan milletimiz oldu, kaybeden ise milletin hassasiyetlerine saygı duymayanlarla, milli ve manevi değerlerimizi tahrip etmeye çalışanlarla yol yürüyenler oldu” dedi.

ALIŞKANLIK HALİNE GETİRDİLER
14 Mayıs akşamında, daha sonuçlar belli olmadan yapılan açıklamaların milli iradeye saygısızlığın en net örneği olduğunu ifade eden karaaslan, "Fakat sonuçlar belli olduktan sonra da durum değişmedi. Bu kez muhalefet kanadı beklediği neticeyi alamayınca eski alışkanlığını tekrar ederek seçmeni suçladı” dedi. Özellikle depremzedelere yönelik de incitici söylemlerde bulunulduğunu anımsatan Karaaslan, “Adaylarına ve partilerine oy vermeyen vatandaşlarımıza en ağır hakaretlerde bulunmaktan utanç duymadılar. Muhalefet, her seçimden sonra milleti suçlamayı alışkanlık haline getirdi. Kısa süre önce deprem nedeniyle çok büyük acılar yaşayan depremzede vatandaşlarımız bir de bu kesimin insafsız saldırılarına maruz kaldı. Milletimiz her zaman olduğu gibi sandıkta gereken dersleri vermiştir, 28 Mayıs’ta bir kez daha verecektir.” diye konuştu.

AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak sahada uyumlu ve yoğun bir çalışma gerçekleştirdiklerini söyleyen Karaaslan “Milli iradenin en güçlü şekilde tecelli etmesi için bir aradayız. Bu birliktelikten çok büyük bir kuvvet doğacaktır. Ulaşabildiğimiz kadar çok kişiye ulaşarak sandığa gitmelerini sağlayacağız ve asla rehavete geçit vermeyeceğiz. 28 Mayıs’a giderken Doğru Adamla Yola Devam diyoruz ve Büyük Türkiye Zaferi için Herkes Sandığa diyerek tüm vatandaşlarımızı iradesine sahip çıkmaya davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.


çiğdem karaaslanak partiseçim14 mayıssamsunsamsun haberleri