Geri

Demirören Haber Ajansı (DHA), yeniden yapılanıyor

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır, yeniden DHA Bölge Müdürlüğü görevine getirilen Murat Sandıkçı'yı ziyaret etti

14:31:54 | 2023-05-24


Haberi Sesli Dinle

Türkiye genelinde yeni bir yapılanma içerisine giren Demirören Haber Ajansı(DHA), Samsun Bölge Müdürlüğü'nü yeniden faaliyete geçirdi. Gazeteci Murat Sandıkçı'nın 'bölge sorumlusu' olarak görevlendirildiği ajans, Samsun merkezli bölgedeki faaliyetlerini yeni bir ekip ile sürdürüyor.

SON DERECE SEVİNDİRİCİ GELİŞME
Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ile Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Dilber, DHA Samsun Bölge Müdürü Murat Sandıkçı'yı ziyaret ederek görevinde başarı diledi. DHA'nın, Türkiye'nin en önemli 3 haber ajansından birisi olduğunu belirten Yusuf Ziya Çakır, "Yeni bir döneme giren DHA'nın yeniden Samsun'u bölge merkezi seçerek faaliyetlerine başlaması son derece olumlu ve sevindirici olmuştur. Aynı zamanda yönetim kurulu üyemiz de olan değerli meslektaşımız Murat Sandıkçı önderliğinde DHA'nın Samsun'da önemli başarılara imza atacağına inanıyoruz. Hayırlı olsun" dedi.

DOĞRU VE TARAFSIZ YAYINCILIK
Ziyaret nedeniyle Yusuf Ziya Çakır ve Muammer Dilber'e teşekkür eden Murat Sandıkçı da, "DHA olarak ilimiz ve bölgemizden doğru ve tarafsız yayıncılık anlayışla haberleri kamuoyuna ulaştırmaya gayret ediyoruz" ifadesini kullandı.

Haber: Köksal ÖNER


doğan haber ajansıdhahabergazeteajansbasın19 mayıs gazeteciler cemiyetiyusuf ziya çakırmuammer dilbermurat sandıkçı