Geri

Hüseyin Eroğlu: Oyuncularımla gurur duyuyorum

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, "Oyuncularımla gurur duyuyorum. Şampiyon bir takımın ciddiyeti içinde oynadılar, şampiyonluk garanti olmasına rağmen ellerinden gelenin yine en iyisini yaptılar" dedi.

11:02:53 | 2023-04-24


Haberi Sesli Dinle

Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, 4-1 kazandığımız Ankara Keçiörengücü maçının ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Samsunspor'daki en mutlu günlerinden birinin bugün olduğunu belirten Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, “Geldiğimde bana güvenseler de kafalarında belki de soru işaretleri vardı. Bütün sezon taraftarlarımıza 'maça gelin' çağrısı yaptım. Tribünler ilk kez bugün tıklım tıklım doldu. Çok güzel bir duygu. Bu stadyuma şampiyon takımın teknik direktörü olarak çıkmak çok güzel bir duygu. Hayallerinin peşinden koşan Başkanımız Yüksel Yıldırım'a bana güvenip bu görevi verdiği ve benim için büyük bir mutluluğun kapısını açtığı için teşekkür ediyorum. Görevimi layıkıyla yapmanın huzuru içindeyim” dedi.

Konuşmasında taraftara seslenen Hüseyin Eroğlu, “Oyuncularımla gurur duyuyorum. Şampiyon bir takımın ciddiyeti içinde oynadılar, şampiyonluk garanti olmasına rağmen ellerinden gelenin yine en iyisini yaptılar. Yine taraftarlarımıza seslenmek istiyorum. Önümüzdeki sezon, sonuçlar ne olursa olsun, tribünler iyi anda kötü anda destek olsun. Futbol taraftarlarla omuz omuza çok daha güzel. Bu arada 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı, Ramazan Bayramımızı ve şampiyonluğumuzu kutluyorum. Türk futbolunun kurtuluşu 100. yılda da Samsun'dan başladı. Hayırlı olsun. Ankara Keçiörengücü’ne önümüzdeki maçlarda başarılar diliyorum” diye konuştu.


samsunsporhüseyin eroğlusüper ligfutbolsamsunspor haberleri