Geri

Judocular, Müdür Dereci'ye misafir oldu

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, Samsunspor’un başarılı judocularını makamında misafir etti.

10:10:11 | 2023-03-29


Haberi Sesli Dinle

MADALYALARLA DÖNDÜLER
15-16 Mart 2023 tarihleri arasında Kocaeli’nde düzenlenen Gençler Türkiye judo Şampiyonasında 70 Kg’da Gençler Türkiye şampiyonu ve Avrupa ikincisi Ecem Baysu, 66 Kg’da gençler Türkiye ikincisi Davut Toktay, Türkiye üçüncüsü ve Avrupa yedincisi olan Mertcan Kömpe, Antrenör Barış Özen’le birlikte İl Müdürümüz Feyzullah Dereci’yi makamında ziyaret etti. Antrenör Barış Özen, “Avrupa Şampiyonası’na katılabilmek için sporcularımız iyi hazırlandı. Polonya’da madalya maçı yapıp milli takımdaki yerlerini perçinlemek istiyorlar. Allah’ın izniyle Samsun’un gururu olmaya devam edecekler” diye konuştu.

MÜDÜR DERECİ TEBRİK ETTİ
Sporcuların elde ettikleri başarı ile Samsun’un gurur kaynadığı olduklarını söyleyen Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, “İlimizden ulusal ve uluslararası başarılar elde eden sporcularımız hepimizin gurur kaynağı oluyor. Başarılı judocularımızı tebrik ediyorum. Avrupa şampiyonasında ise başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Antrenör Barış Özen ve sporcular, İl Müdürü Feyzullah Dereci’ye verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. Ecem Baysu, Davut Toktay ve Mertcan Kömpe, 15-16 Nisan 2023 tarihleri arasında Polonya’nın Poznan şehrinde düzenlenecek olan Gençler Avrupa Kupasına katılmak için Milli takımla birlikte 4 Nisan’da Kocaeli’nde kampa girecekler.

Haber: Köksal ÖNER


samsunjudosamsunsporgençlik ve sporsamsun haberlerispor haberleri