Geri

Markus Gisdol: İstediğimizi alacağız

Alanyaspor maçı öncesi basın toplantısı düzenleyen Samsunspor Teknik Direktörü Markus Gisdol, "Bu maçı dört gözle bekliyoruz ve taraftarımızın desteğiyle birlikte çok iyi bir performans gösterip Corendon Alanyaspor maçından istediğimizi almak istiyoruz" dedi.


13:22:06 | 2024-05-16


Haberi Sesli Dinle

Teknik Direktör Markus Gisdol, Corendon Alanyaspor müsabakası öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayıp açıklamalarda bulundu.
Samsunspor Teknik Direktörü Markus Gisdol, "Corendon Alanyaspor ile önemli bir müsabakaya çıkacağız. Biz de bu maçı dört gözle bekliyoruz. Sabırsızlanıyoruz taraftarımızın önünde tekrardan sahaya çıkacağımız için. Taraftarımızın önünde oynayacak olmaktan ötürü de mutluyuz. Çünkü bize her zaman destek oldular" dedi.

ZOR BİR RAKİBA KARŞI OYNAYACAĞIZ
Zor bir rakibe karşı oynayacaklarını ve en iyi performansı göstermeleri gerektiğini belirten Alman teknik adam, "Bennasser'in cezası bitiyor ve bu maçta görev alabilecek. Sakatlığı bulunan oyuncumuz Alim Öztürk'ün oynama durumu ise yüzde 50 şeklinde. Gerekli görüşmeleri yapacağız ve oynayıp oynamayacağı ile alakalı durumu yarın netlik kazanacaktır" diye konuştu.

TARAFTARA DEŞEKKÜR
Öncelikle taraftarlara teşekkür eden Markus Gisdol, "Bize her zaman inanılmaz bir şekilde destek oldular. Umarım bu maçta da bizi yalnız bırakmazlar. Her hoca, her oyuncu böyle bir taraftar ister ve biz de bu maçı dört gözle bekliyoruz ve taraftarımızın desteğiyle birlikte çok iyi bir performans gösterip Corendon Alanyaspor maçından istediğimizi almak istiyoruz" ifadelerini kullandı.


samsunspormarkus gisdolalanyasporsüper lig