Geri

Markus Gisdol: Yüksek tempo ile kazanırız

Samsunspor Teknik Direktörü Markus Gisdol, Pazar günü oynayacakları Ankaragücü maçıyla ilgili, "Daha önce yaptığımız gibi yüksek tempo ve yüksek performans gösterirsek bu maçtan istediğimiz sonucu alacağımızı düşünüyorum" dedi.

12:37:44 | 2024-03-08


Haberi Sesli Dinle

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Markus Gisdol, Pazar günü oynanacak MKE Ankaragücü karşılaşması öncesi açıklamalarda bulundu.

Teknik Direktör Markus Gisdol, “Oynayacağımız maçla alakalı şimdiye kadar MKE Ankaragücü, 2 maçta çok farklı şekilde oynadı. Fenerbahçe'ye karşı çok iyi bir performans gösterdiler. Bizim de rakibimize karşı çok iyi bir şekilde hazırlanmamız gerekiyor. Daha önce yaptığımız gibi yüksek tempo ve yüksek performans gösterirsek bu maçtan istediğimiz sonucu alacağımızı düşünüyorum" dedi.

KIRMIZI KART CEZASI FAZLA
Marius Mouandilmadji’nin almış olduğu 2 maçlık men cezasının fazla olduğunu düşündüğünü belirten Markus Gisdol, "Böyle bir kırmızı kart için umarım bunu biz 1 maça düşürebiliriz. Sakat olan oyuncularımızla alakalı da bazıları takıma döndü. Umarım bu sakatlarımız en iyi şekilde hazırlanır ve bir sonraki maçta onları değerlendirebiliriz. Tabi sakatlıktan dönen oyuncularımızla birlikte en iyi kadroyu rakibimize karşı çıkarmaya çalışacağız" diye konuştu.

SÜPER LİG'İN EN İYİSİ
Taraftarın desteği ile ilgili sorulara da cevap veren Teknik Direktör Markus Gisdol, “Açıkçası çok özel bir şey söylemeye gerek yok. Bizleri çok seviyorlar, takımlarına sahip çıkıyorlar. Süper Lig’de kesinlikle taraftarlarımızın en yüksek seviyede bir taraftar grubu olduğunu belirtmem gerekiyor ve bize bugüne kadar vermiş oldukları destek sebebiyle de kendilerine teşekkür etmek istiyorum. Çünkü gerek bana gerek de takıma çok fazla destek oldular ve Pazar günü oynayacağımız maçta her zaman olduğu gibi yine onların desteklerini görürüz” ifadelerini kullandı.


markus gisdolsamsunsporsüper ligfutbolteknik direktör