Geri

MHP'li Burhan Mucur Cemiyet'te, 'HEDEF YEREL SEÇİMLER'

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret eden Burhan Mucur, "Önümüzdeki en önemli hedef yerel seçimlerde partimizin gücünü çok daha fazla artırmaktır" dedi

16:14:37 | 2023-11-08


Haberi Sesli Dinle

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, beraberinde yazı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.
Başkan Mucur, Samsun siyaseti ve yaklaşan yerel seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

'GÜCÜMÜZ DE İNANCIMIZ DA TAM'
Türkiye'nin önünde yine çok önemli bir seçim süreci olduğunu belirten Burhan Mucur, "Kutlu davamıza hizmet etmek için çıktığımız bu yolda şimdi en önemli hedefimiz yerel seçimler. Türk siyasetinin bilge lideri Devlet Bahçeli'nin belirlediği yolda ilerlemeye devam edeceğiz. Tüm teşkilatımız ile birlikte çok çalışarak Samsun'da MHP'nin gücünü çok daha artırmak hedefindeyiz. Bunu başaracak gücümüz de inancımız da vardır" dedi.

BAŞKAN ÇAKIR BAŞARI DİLEDİ
Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır da, Burhan Mucur ile birlikte MHP'de yeni bir dönemin başladığını gördüklerini belirterek, "Size ve yol arkadaşlarınıza çalışmalarınızda başarı diliyorum. Nazik ziyaretiniz için de ayrıca teşekkür ediyorum" diye konuştu.