Geri

MSP İl Başkanlığına İlkay Kocabay atandı

MSP faaliyete geçer geçmez il teşkilatlanmalarına hız verdi. Samsun İl Başkanlığına İlkay Kocabay atandı. Kocabay, “Türk siyasetine partimiz renk katarak yeni bir soluk getirecek” dedi.

11:13:59 | 2023-06-03


Haberi Sesli Dinle

‘SİYASETE RENK KATACAĞIZ’
Merkez Sağ Partisi (MSP) tüm ülkede teşkilatlanmaya başladı. Tüm şehirlerde il başkanları ataması gerçekleştirildi. Samsun’da ise il başkanlığına İlkay Kocabay atandı. Zaman kaybetmeden çalışmalara başlayacaklarını söyleyen MSP Samsun İl Başkanı İlkay Kocabay, “En kısa süre içinde il yönetimimizi belirleyerek, ilçe yönetimlerimizi şekillendireceğiz. Türk siyasetine partimiz renk katarak yeni bir soluk getirecek” diye konuştu.

‘GENEL BAŞKANIMIZ TECRÜBELİ’
MSP Genel Başkanı ve eski Başbakan Tansu Çiller’in siyasette tecrübeli bir figür olduğunun altını çizen Samsun İl Başkanı İlkay Kocabay, “Partimiz artık faal bir şekilde siyaset arenasında yerini alacak. Hem ülkemiz hem de Samsunumuz için hayırlı olsun. Genel Başkanımız Sayın Tansu Çiller’in önderliğinde ülkemize ve halkımıza en iyi şekilde hizmet etmek için çalışacağız. Teşkilatlanmamızı tamamladıktan sonra önümüzde yerel seçimler var. Yerel seçimlere güçlü bir şekilde hazır olacağız” şeklinde konuştu.


merkez sağ partisimspsamsunsamsun il başkanıilyak kocabay