Geri

MSP Samsun'da teşkilatlanmasını sürdürüyor

MSP Samsun İl Başkanı İlkay Kocabay, “Kurucu başkanlarımızın olduğu ilçelerde seçimler devam edecek. Kongre tarihlerimize göre ilçelerimizdeki başkanlarımız belli olacak" dedi.

15:29:13 | 2023-08-14


Haberi Sesli Dinle

Merkez Sağ Parti (MSP), Samsun’da yapılanmasını sürdürüyor. MSP’nin Canik ve Tekkeköy ilçelerinde yapılan kongrelerle başkanlar belirlendi. Kurulma sürecinden sonra seçime gidilen ilçelerden Canik’te Necati Tonbuloğlu, Tekkeköy’de ise Adem Altuntaş, kurucu başkan oldukları ilçelerde seçilerek göreve devam ettiler. MSP Samsun İl Başkanı İlkay Kocabay, seçilen iki başkanı tebrik ederek görevlerinde başarı diledi.

Diğer ilçelerde de kongre süreçlerinin devam ettiğini belirten MSP Samsun İl Başkanı İlkay Kocabay, “Kurucu başkanlarımızın olduğu ilçelerde seçimler devam edecek. Kongre tarihlerimize göre ilçelerimizdeki başkanlarımız belli olacak. En iyi şekilde teşkilatlanmamızı tamamlayarak, Samsunumuza ve ülkemize en iyi hizmeti vermek için mücadelemize devam edeceğiz. Kısa süre sonra MSP, Türk siyasetinde önemli bir yerde olacak” diye konuştu.


mspmerkez sağ partiilkay kocabaysamsun