Geri

Okul Sporları Ragbi Yıldızlar Şampiyonası başladı

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından organize edilen Okul Sporları Ragbi Yıldızlar Türkiye Şampiyonası bugün Bafra İlçe Stadı’nda yapılan açılış seremonisi ile başladı.

12:38:38 | 2023-06-11


Haberi Sesli Dinle

Bafra İlçe Stadı’nda 11-15 Haziran 2023 tarihleri arasında düzenlenen şampiyonaya 15 ilden 24 kız takımı 480 sporcu, 12 ilden 17 erkek takımı 340 sporcu katıldı. Açılış seremonisi saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Toplamda 820 sporcunun sahaya çıkacağı Türkiye Şampiyonası katılan takımlara başarı dileyen Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, bine yakın sporcuyu Samsun’da ağırladıkları için mutlu olduklarını söyledi.

İL MÜDÜRÜ BAŞARI DİLEDİ
Türkiye şampiyonunu belirleyecek olan maçların Samsun ilinde düzenlenmesinden dolayı mutlu olduklarını ifade eden Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, “Sporun her branşı çok önemlidir. Türkiye Şampiyonasına katılan takımlarımızın sayısını görünce ilginin fazla olduğunu söyleyebiliriz. Bizde Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak, Türkiye Şampiyonasının güzel bir şekilde tamamlanması için elimizden geleni yapacağız. Tüm takımlara başarılar diliyorum. Güzel ve keyifli maçlar oynanmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Haber: Köksal ÖNER


samsunbafragençliksporragbişampiyona