Geri

Reeder Samsunspor'a sponsor oldu

2023-2024 sezonunda Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nde mücadele edecek Samsunspor Basketbol takımının isim sponsoru Reeder oldu.

15:17:56 | 2023-09-19


Haberi Sesli Dinle

Nuri Asan Tesislerinde gerçekleşen imza törenine Samsunspor Kulübü Başkan Vekili Arzu Uslu, Mali İşler ve Sportif Faaliyetler Sorumlusu Murat Alanyurt, Hukuk İşleri Sorumlusu Av. Zafer Erdoğan, İş Dünyası ve STK Sorumlusu Serkan Kaya, Finansal Proje Geliştirme Sorumlusu Zahit Çetin, Eğitim Kurumları ve Spor Kulüpleri Proje Sorumlusu Fazlıhan Carus, Yönetim Kurulu Üyeleri İlknur Damla Beytekin, Sedat Uygun, Serkan Albayrak ve Giray Şen, Reeder İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Yunus Hakan Binöz, Reeder İnsan Kaynakları Direktörü İclal Aydın, Reeder Baş Hukuk Danışmanı Davut Emre Dilek, Reeder Baş Mali Müşaviri Mithat Çakal ve Reeder Baş Mali Müşavir Yardımcısı Alev Taslak, Basketbol takımının Genel Menajeri Emre Ekim, Başantrenör İlker Salman, staff ve sporcuları katıldı.

Anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olmasını dileyen Başkan Vekili Arzu Uslu ''Reeder Samsunspor olarak yola devam ediyoruz. Güzel bir sezon ve güzel organizasyonlar ile başarılı bir sezon diliyorum. Firma yetkililerimizle birlikte sosyal projeler ve birçok farklı projeye de imza atmayı düşünüyoruz. Sponsorluk katkılarının bizim için önemini her zaman söylüyorum. Bu senede güzel katkılarla devam edeceğiz.'' dedi. Reeder İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Yunus Hakan Binöz ise ''Samsunspor büyük bir kulüp ve geçmişi başarılarla dolu bir kulüp. Reeder Teknoloji de dinamik bir firma. İki marka birleşerek çok başarılı sonuçlara imza atacağımızı düşünüyorum.'' şeklinde konuştu.


samsunsporsüper ligsponsorbasketbolreedertelefon