Geri

İlkay Kocabay’a büyük görev

Merkez Sağ Parti Samsun İl Başkanı İlkay Kocabay, Türk Dünyası ve Dış Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Genel Başkan Ömer Bilgin’e teşekkür eden Kocabay, “hem yerel hem ulusal hem de uluslararası arenada siyasette üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için gayret göstereceğiz” dedi.

10:54:31 | 2023-09-13


Haberi Sesli Dinle

KOCABAY, BİLGİN’E TEŞEKKÜR ETTİ
Merkez Sağ Parti Genel Merkezi’nde yapılanma devam ediyor. Samsun İl Başkanlığına atanan İlkay Kocabay’a, genel merkezde de görev verildi. Kocabay, Merkez Sağ Parti Türk Dünyası ve Dış Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına atandı. Verilen görev için Merkez Sağ Parti Genel Başkanı Ömer Bilgin’e teşekkür eden Samsun İl Başkanı İlkay Kocabay, çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini söyledi.

‘GÖREVİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPACAĞIZ’
Samsun İl Başkanlığına atanmasının ardından ilçelerde teşkilatlanma çalışmalarının sürdüğünü ve 7 ilçede yönetimleri oluşturduklarını belirten Kocabay, “Türk Dünyası ve Dış Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine layık görülmenin ardından hem yerel hem ulusal hem de uluslararası arenada siyasette üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için gayret göstereceğiz” diye konuştu.

‘HER GÜN GÜÇLENİYORUZ’
Merkez Sağ Parti’nin, Türk siyasetine yön verecek bir yapılanma ile büyüdüğüne dikkat çeken İlkay Kocabay, “Genel Başkanımız Ömer Bilgin önderliğinde, partimiz her geçen gün daha da güçlenerek siyaset arenasında söz sahibi oluyor. Samsun yerelinde il yönetimimiz ve ilçe yönetimlerimiz ile birlikte ilimizin menfaatleri doğrultusunda çalışırken, ülke genelinde ise güzel yurdumuzun refah seviyesinin daha yükselmesi, sağlam adımlarla yere basan bir ülke olma yolunda çalışmalarımız devam edecektir” ifadelerini kullandı.


merkez sağ partisiilkay kocabaytansu çillersamsun