Geri

Zafer Partisi Ladik İlçe Başkanı yeniden Ercan Aydın

Zafer Partisi Ladik İlçe Başkanlığına mevcut başkan Ercan Aydın, tekrar seçildi. Başkan Aydın, Ladik için 40 yıldır mücadele ettiğini belirterek, "Çiftçilik zayıfladı, gençler için iş imkanı yok, turizm yapılmıyor. Ladik'imiz her şeyin en iyisine layık. Ladik için mücadele etmeye devam edeceğiz." dedi.

13:01:05 | 2024-05-05


Haberi Sesli Dinle

Mahalli İdareler (Yerel) Seçimi sonrası Zafer Partisi (ZP) Samsun'da teşkilatta tazelenmeyi sürdürüyor. Farun Şen'in Samsun İl Başkanlığı sonrası hızlı bir şekilde teşkilatlanan Zafer Partisi, yerel seçim sonrası kaldığı yerden devam ediyor.

LADİK'TE TEKRAR BAŞKAN AYDIN
Zafer Partisi Ladik İlçe Başkanlığına atanan Ercan Aydın, tek aday girdiği ilçe kongresinde yeniden başkanlığı seçildi. Kongreye ; ZP Samsun İl Başkanı Faruk Şen, ZP İlkadım İlçe Başkanı Zafer Göğne, ZP Kavak İlçe Başkanı Bülent Öztürk, ZP Basın ve Propagandadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mertcan Tepealtı, ZP İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Tolga Çavaş, ZP Ayvacık Belediye Başkan Adaylığı yapan Eser Kılıç ve çok sayıda partili katıldı.

"LADİK'İMİZ HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK"
49 yaşında ve 3 çocuk babası ZP Ladik İlçe Başkanı Ercan Aydın, 40 yılı aşkın ilçesi için mücadele ettiğini belirterek, "Ladik sürekli göç veren bir ilçemiz. İş sahamız çok fazla yok. Bir tane çimento fabrikası bir tane su firması var. Bunun dışında ilçemizdeki gençlerimizin iş hayatına girebileceği bir imkan yok. Ayrıca çiftçilik eskisi gibi eğil zayıflamış durumda. Göl ve yayla turizmi yapılması müsait ama yapılamıyor. Ladik'imiz her şeyin en iyisine layık. Zafer Partisi olarak hayal ettiğimiz Ladik için mücadele etmeye devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

GENEL BAŞKAN ÖZDAĞ VE ZAFER PARTİLİLERE TEŞEKKÜR
Başkan Ercan Aydın, önemli görevi kendisine veren Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ ve Samsun İl Başkanı Faruk Şen ile kongrede destek vererek yeniden seçilmesini sağlayan tüm Zafer Partililere teşekkür etti.


zafer partisiladikercan aydın